FOLIE OPAKOWANIOWE MAX-PAK

My, czyli firma Max-Pak rozumiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest folia używana do pakowania towarów i produktów. Wiemy również, że powinna być to niedroga alternatywa odznaczająca się niesamowitą wytrzymałością, jak również klarownym, przejrzystym wyglądem. Takie właśnie są folie opakowaniowe Max-Pak – solidne, byście na co dzień byli Państwo w stanie zabezpieczyć swoje cenne towary przed wszelkimi uszkodzeniami, ale przy tym estetyczne, byście bez problemu byli w stanie niskim kosztem podkreślić wyjątkowość swoich produktów w oczach każdego konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą folii Max-Pak. Jesteśmy pewni, że nasze folie opakowaniowe oraz inne produkty służące pakowaniu produktów z pewnością wzbudzą Wasze zainteresowanie. Wybierz jeden z produktów poniżej i poznaj jego charakterystykę.

KORZYŚCI DLA NASZYCH KLIENTÓW:

niskie koszty pakowania produktu

błyskawicznie dostarczamy zamówiony towar– zamówienia realizujemy w ciągu jednego dnia

maksymalna ochrona produktu w czasie przechowywania i transportu

atrakcyjna prezentacja produktu na półce sklepowej

FOLIE TERMOKURCZLIWE

Folie termokurczliwe są idealnym rozwiązaniem ze względu na przejrzystość, jasność, ich cenę oraz ogólne właściwości optyczne. Proponowane przez nas folie umożliwiają pakowanie termokurczliwe prawie wszystkich produktów dostępnych na rynku – są również przystosowane w taki sposób, by mogły pasować jak najszerszej gamy maszyn. Nasze produkty opracowane są przy użyciu zaawansowanych i aktualnych technologii, oraz przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów.

Nasze folie opakowaniowe są dopuszczone do kontaktu z żywnością

Trzeba przyznać, że folie termokurczliwe są przede wszystkim wyjątkowo przydatne w przemyśle spożywczym. Niepowtarzalny wygląd sprawia, że towar prezentuje się znacznie lepiej niż kiedykolwiek, a co za tym idzie – niskim kosztem można znacznie zwiększyć jego sprzedaż. Istnieje możliwość zastosowania metody fleksograficznej, co oznacza naniesienie dowolnego nadruku na folię. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ folie termokurczliwe służą wtedy nie tylko jako zabezpieczenie, ale też reklama, która może okazać się bardzo skuteczna. Folie te charakteryzuje wyjątkowa przejrzystość, dlatego każdy klient, który otrzyma produkt w nie zapakowany, ma możliwość sprawdzenia czy to jest dokładnie to, czego oczekiwał – to prosty sposób na identyfikację zawartości produktu.

OFERTA FOLII OPAKOWANIOWYCH

null

Folie poliolefinowe

Poznaj szczegóły

null

Folia termokurczliwa PCV

Poznaj szczegóły

Folia OPP Max-Pak

Folia BOPP polipropylenowa

Poznaj szczegóły

null

Folie stretch LLDPE

Poznaj szczegóły

Folia PVC - Max-Pak 200

Folia PCV spożywcza

Poznaj szczegóły

null

Folie LDPE

Poznaj szczegóły

null

Woreczki z folii PP OPP PE

Poznaj szczegóły

null

Papier w arkuszach i rolach

Poznaj szczegóły