TAŚMA SAMOPRZYLEPNA

Najwyższej jakości taśmy pakowe.
Zapewnią wyjątkową trwałość I elastyczność klejenia.

Hotmeltowe.
Taśmy hotmeltowe wykonane są na bazie polipropylenu z warstwą adhezyjną kauczuku syntetycznego na bazie termoplastiku. Dobór najwyższej jakości surowców do produkcji taśm pozwala na szerokie zastosowanie w wielu branżach i gałęziach gospodarki.
Taśmy sprawdzają się w niskich temperaturach będąc odporne na wilgoć. Stosowane do zaklejania kartonów zarówno metodą ręczną jak i automatyczną.

Hybrydowe
Hybrydowa taśma pakowa z najsilniejszym i trwałym nośnikiem klejowym. Charakteryzuje się bardzo dobrą elastycznością klejenia. Znak rozpoznawczy to czerwony zadruk logo na gilzie. Wysoka jakość i uniwersalność to najważniejsze cechy taśmy

Solwetowe
Taśma wykonana jest na bazie folii BOPP oraz kleju solwentowego , zapewniającego wyjątkową trwałość I elastyczność klejenia. Szczególnie polecana jest do stosowania na trudnych podłożach np. do zaklejania kartonów z tektury makulaturowej. Dzięki wodoodporności oraz doskonałym właściwościom klejącym w temperaturach do minus 25 stopni Celsjusza,produkt doskonale się sprawdza w warunkach chłodniczych. Taśma ta to idealna taśma klejąca dla klientów ceniących niezawodność o każdej porze roku.